Blog Listing

Uitnodiging presentatie Zoebas tenue en sponsoren | 6 oktober 2018

Beste dames en heren,

De Zoetermeerse Basketbalvereniging Zoebas nodigt jullie van harte uit voor de onthulling van ons nieuwe logo, de presentatie van onze nieuwe tenues en de aan onze vereniging verbonden sponsors.

Vanaf dit seizoen werkt onze vereniging samen met Basketball Totaal als kledingleverancier en voelen wij ons gesteund door RAS Techniek, ReviCAD, Van Hek & Lelieveld, VeBeCAD, Transition IT en VeiligheidOp1.

Op zaterdag 6 oktober a.s. vanaf 19.30 uur stellen wij graag onze sponsors aan jullie voor, onthullen we het nieuwe logo en tenue en kunnen jullie aansluitend genieten van een wedstrijd van Zoebas Heren 1.

Het programma:
      19.30 uur    Welkom in de Zoebar
      20.00 uur    Presentatie sponsoren en nieuw Zoebas tenue

      20.30 uur    Aanvang wedstrijd Zoebas Heren 1

Locatie:
Lijnbaan 311, 2728 AG Zoetermeer

Met sportieve groet,
Namens Zoebas,

Arthur van Hek
Voorzitter Basketbalvereniging Zoebas